Business Development Manager

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej 3PL, poszukujemy osoby na stanowisko:

Business Developement Manager  (Logistyka Kontrantowa)

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w całej Polsce w obszarze usług Logistyki Kontraktowej;
  • Bieżąca analiza rynku;
  • Analiza potrzeb Klienta, edukowanie i przedstawianie korzyści z oferowanych usług;
  • Tworzenie kalkulacji, przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe;
  • Wdrożenie nowych Klientów oraz posprzedażowa obsługa Klienta;
  • Realizacja celów sprzedażowych;
  • Aktywna współpraca z działem operacyjnym.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia związanego ze sprzedażą usług logistycznych (mile widziana logistyka kontraktowa);
  • Znajomość branży logistycznej;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność negocjacji;
  • Wiedza z obszaru technik sprzedażowych;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji za rynku europejskim i światowym, wchodzącej i rozwijającej się na polskim rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i system premiowy.
announcement.apply